Ultrazvuková špachtle

Dokonalá kosmetická pomůcka v mnoha moderních kosmetických salonech. Nyní ji máte na dosah ruky i Vy!

Krása a mladistvý vzhled jsou totiž v dnešní době jedním ze základů  úspěchu jak v osobním tak i v profesním životě. Kdo by si proto nepřál  mít krásnou, zdravou a svěží pleť, které si každý všimne na první  pohled.

Používání ultrazvukové špachtle je velmi snadné a zcela bezpečné. Jakmile jednou vyzkoušíte tuto  unikátní pomůcku pro zdraví a krásu vaší pleti, už nikdy nebudete chtít  zkoušet jiné kosmetické prostředky.


Hlavní účinky:

•    odstranění nečistot, uvolnění pórů, vyhlazení pleti
•    zapracování aktivních látek a kolagenu přímo do buněk pokožky
•    hydratace a odstranění napětí pleti
•    zpomalení procesu stárnutí pleti
•    zlepšení pružnosti pleti
•    hluboká hydratace tkání
•    vyhlazení jemných i hlubších vrásek a jizev po akné, potlačení akné, zmírnění nežádoucí pigmentace
•    dokonalé vyhlazení pórovité pleti
•    aktivace buněčné obnovy pleti
•    mnohonásobné zvýšení účinnosti kosmetických přípravků
•    výsledkem je čistá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená a zdravá pleť mladšího vzhledu


Co je ultrazvuková špachtle a jak funguje?

Ultrazvuková špachtle je malý ruční  přístroj, jehož napájení je zajištěno dobíjecí baterií, takže je velmi  praktický i pro užití mimo domov. Ultrazvuková špachtle funguje na  principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou  generované s rychlostí 25 000 pulsů za vteřinu. Jemné pulsy masírují  pokožku, čímž ji navracejí přirozenou pružnost a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy. Díky této unikátní technologii, která využívá principu jemných ultrazvukových pulsů pronikajících přímo do pokožky dokáže ultrazvuková špachtle ochránit před předčastných stárnutím pleti.

Jedná se o bezbolestnou, neagresivní a šetrnou metodu, díky níž je vyčištěno až 80% pórů bez podráždění pleti a zarudnutí. Ošetření ultrazvukovou špachtlí je vhodné pro každou ženu, ať už ji trápí vrásky, akné či dehydrovaná, povadlá pleť.


K čemu se ultrazvuková špachtle používá?

Ultrazvuková špachtle dokonale odstraní odumřelé buňky a aktivuje tvorbu nových. Zároveň hloubkově čistí. Také působí i jako prevence před vznikem aktné.

Během používání ultrazvukové špachtle se zároveň aktivuje metabolismus a lymfa, což zajistí pleti přísun nezbytných živin a vody, takže pleť není vysušená, ale přirozeně vlhká a jemná.

Jemnou vibrační masáží dochází k odlupování starých kožních buněk (princip peelingu) a zajišŤování správné regenerace pokožky.

Odstraní z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky, vyhlazuje jizvy po  akné a zároveň provádí mikromasáž okolní tkáně, díky které je pokožka  lépe prokrvená a stimulovaná k vyšší produkci kolagenu a elastenu.  Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků, intenzivně  regeneruje pokožku, která po ošetření vypadá svěže a zdravě. Pleť se  stává dokonale hydratovanou a jemnou. Ultrazvuková špachtle také poskytuje kompletní regeneraci  kůže.

Pravidelným používáním tohoto profesionálního čističe se zlepší celková kvalita pleti, ta poté působí zdravějším, zářivějším a hlavně mladším dojmem.


Použití špachtle dle typu pleti:

U stárnoucí, suché pleti vyhlazuje ultrazvuková špachtle povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky, které jsou pro tento typ pleti příznačné.
U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz. Tím snižuje riziko tvorby zánětů a vřídků. 
U všech typů pleti se pak ultrazvuková špachtle osvědčuje při zapracovávání účinných látek.

Ultrazvuk provede také intenzivní mikromasáž kožní tkáně.

Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření !!! 

Ceník zde